Home‎ > ‎سایت فارسی‎ > ‎

خدمات

صفحه اصلی آموزش | مهاجرت | گالری | تماس با ما | درباره ما | نمایندگی ها

بطور کلی حدود خدمات موسسه مشاوره تحصیلی و مهاجرتی نیوتن شامل موارد زیر می باشد:                                    کاتالوگ فارسی

1.      راهنمایی جهت اخذ ویزای مورد نیاز :

2.      راهنمایی کامل جهت تکمیل مدارک:

3.      اخذ پذیرش دانشجویی:

4.      راهنمایی جهت انتخاب رشته:

5.      سایر خدمات این موسسه:

6.      اهمیت دریافت مشاوره:

7.      هماهنگی های لازم:

8.      مدارک لازم جهت عقد قرارداد:


 راهنمایی جهت اخذ ویزای مورد نیاز :

این بخش به عبارتی مهمترین و تخصصی ترین قسمت کل مراحل عزیمت به کشور مورد نظر می باشد. مشاورین ما با یک دهه تجربه در این راستا، تمامی مدارک مورد نیاز و شیوه ارائه آنها را به خوبی می دانند و به متقاضیان گرامی کمک می کنند تا اخذ ویزای آنها بدون هیچ پیچیدگی به تحقق بپیوندد و در صورتی که احتمال عدم موفقیت متقاضی وجود داشته باشد آن را به اطلاع ایشان می رسانند تا پیشاپیش چاره اندیشی کنند. مشاورین ما همچنین راهنمایی های لازم جهت رفع مشکلاتشان را ارائه داده و مسیرهایی که احتمال موفقیت متقاضی را به حد اکثر می رساند را بخوبی می شناسند.

 در حال حاضر اخذ ویزای تحصیلی از زمان تکمیل و ارائه آنها به سفارت انگلستان به مدت حداکثر دو روز کاری و برای امارات متحده عربی حداکثر به مدت سه هفته بطول می انجامد.  از کشورهای دیگر از قبیل استرالیا و اروپا می توان توقع مدت بیشتری را داشت.  در خیلی موارد متقاضیان تحصیل در امارات متحده عربی ترجیح می دهند که با ویزای معمولی وارد آن کشور شده و منتظر ویزای تحصیلی خود بمانند.

ویزاهای دیگر از قبیل ویزای دیدار، گردشگری، تجاری، مهاجرتی، و کاری هر کدام دارای شرایط گوناگونی می باشند که در زمان دریافت مشاوره بطور کامل و شفاف به متقاضی توضیح داده می شوند.

 راهنمایی کامل جهت تکمیل مدارک :

در بسیاری از موارد متقاضیان هیچ اطلاعی در زمینه چگونگی اقدام و جمع آوری مدارک مورد نیاز خود ندارند، در نتیجه حتی در صورت واجد بودن شرایط، ایشان قالباً موفق نخواهند بود. اینکه به چه شکلی و با چه روندی مدارک متقاضی باید به مراجع عرضه شود بسیار مهم بوده و رکن اصلی اخذ ویزای مربوطه به حساب می آید. مشاورین ما با کمک گرفتن از تجربیات و اطلاعات به روز سفارتخانه ها در این امر تبحر داشته و به تمام جزئیات آن واقفند، در نتیجه به راحتی و بدون تردید متقاضیان را راهنمایی کرده و ایشان را در این امر یاری می دهند. 

اخذ پذیرش دانشجویی :

کما اینکه بالغ بر 85% خدمات این موسسه به انگلستان ختم می شود، ولی این امر باعث نمی شود که علاقمندان به تحصیل در کشورهای دیگر را نپذیریم.

 بعد از عقد قرارداد و تعیین موسسه علمی مورد نظر، موسسه نیوتن اطلاعات مورد نیاز در راستای آن موسسه علمی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی می نماید. اغلب موسسات دنیا جهت صدور پذیرش در خواست مبلغی بعنوان بعانه می کنند که اصولاً از جمع هزینه های تحصیل در آن موسسه کسر می شود. این بیعانه به چند منظور دریافت می شود یک اینکه موسسه علمی مطمئن می شود که دانشجوی مورد نظر جدی بوده و قصد تحصیل را دارد، دوم اینکه اغلب سفارتخانه ها کما بیش به همان دلیل می خواهند که این مورد را ببینند و ارائه رسید آن پرداختی به غالب سفارتخانه ها الزامی می باشد.

 موسسه فرهنگی نیوتن در این امر هم دانشجویان و خانواده های محترمشان را یاری می دهد و با دارا بودن حسابهای ارزی در سراسر جهان نقل وانتقال این وجوه را به سادگی امکان پذیر نموده است.

 اصولاً در صورتی که درخواست پذیرش از یکی از موسسات علمی طرف قرارداد موسسه نیوتن باشد آن پذیرش در مدت حدود یک هفته بدست دانشجو می رسد که لازمه اصلی در جهت اخذ ویزای تحصیلی می باشد.  در این فاصله متقاضی به راهنمایی مشاورین این موسسه مدارک خود را تهیه نموده و آماده مراجعه به سفارت مربوطه می شود.

 راهنمایی جهت انتخاب رشته :

متقاضیان علاقمند به ادامه تحصیل گاهاً به قطع نمی دانند که چه رشته ای را می خواهند بخوانند و به دنبال آن هستند که مشاورین موسسه نیوتن آنها را در این زمینه هم یاری دهند.

 مشاورین ما موظف اند که دائم با شرایط شغلی و بازار کار جهان آشنا باشند تمام مسائل، مدت زمان، محدودیتها و مزایای رشته های مختلف را بدانند تا در زمان مشاوره آنها را با شرایط فردی متقاضیان مطابقت داده و در نتیجه بهترین رشته را با در نظر گرفتن آن شرایط به ایشان پیشنهاد کنند.

 سایر خدمات این موسسه:

هر چند عمده خدمات این موسسه در راستای مسائل آموزشی و امور ویزا می باشد ولی طی سالها فعالیت بی وقفه اینطور نتیجه گیری شده که تعدادی از خدمات مربوطه دیگر نیز باید توسط ما ارائه شود تا متقاضیان گرامی از زمانی که به ما مراجعه می کنند تا زمانی که به مقصد می رسند لازم نباشد که هیچ گونه نگرانی ای داشته باشند. 

از جمله این خدمات موارد زیر را میتوان نام برد:

1-      خدمات ترجمه رسمی

2-      خدمات رزرو هتل (لازم به ذکر است که موسسه نیوتن نماینده رسمی رزرواسیون Holiday Inn Hotel  درایران می باشد)

3-      خدمات گردشگری از قبیل طراحی و اجرای تورهای انگلستان

4-         خدمات املاک (خرید، فروش، اجاره، و وام مسکن) در انگلستان و امارات

5-   کلیه خدمات مهاجرتی و اخذ هر گونه ویزای اقامتی انگلستان

 اهمیت دریافت مشاوره:

با بررسی تمام نکات ارائه شده در این سامانه اینترنتی و با کمی تأمل به راحتی می توان دریافت که مراحل انتخاب مسیر زندگی و تضمین موفقیت در آن بسیار حساس بوده و نمی توان در آن ریسک نمود.

 بنابراین استفاده از مشاوره صحیح  و بر گرفتن از اطلاعات و تجربیات حرفه ای می تواند تا میزان بسیار زیادی بر احتمال موفقیت شما متقاضیان عزیز بیفزاید. 

این موسسه طی بیش از یک دهه خدمات پرافتخار خود به بیش از شش هزار متقاضی کمک کرده تا در مراحل زندگی خود صحیح تر و دقیق تر قدم بردارند.  ما بدین وسیله از تمامی علاقمندان کسب علم و یا سفر به خارج از کشور دعوت می کنیم تا به ما اجازه دهند که در این امر مهم آنها را یاری دهیم و با استفاده از مشاورین مجرب و با تجربه این موسسه ایمنی بیشتری در مسیر تعلیم، تعلم، و مهاجرت شما ایجاد کنیم. 

هماهنگی های لازم :

بعد از اخذ ویزای مربوطه هنوز یک مرحله دیگر باقی می ماند و آن خود عزیمت است که به کلام ساده به نظر می رسد ولی برای کسی که بار اول وارد کشوری می شود بخصوص اگر زبان آن کشور را بخوبی نداند بسیار کار دشواری است.

 از هماهنگی استقبال فرودگاه گرفته تا هماهنگی خوابگاه کلاً از طریق موسسه فرهنگی نیوتن انجام می پذیرد. رانندگانی که به دنبال مسافران به فرودگاه می روند با خود پلاکارت نوشته شده حتی اگر لازم باشد به زبان فارسی، به همراه دارند و مسافران را به خوابگاه برده و توضیحات لازم جهت مسافرتهای شهری را خدمتشان ارائه می دهند.

 First Expressions Last. 

اولین برخورد ها باقی می مانند.

 یک ضرب المثل انگلیسی است که مفهوم آن این است که اولین برخوردها در اذهان برجا می مانند و ما سعی بر این داریم تا حتی المقدور این برخوردها مثبت و زیبا باشند. 

مدارک لازم جهت عقد قرارداد:

  1. سه قطعه عکس 4*6 و یک قطعه عکس 4*3
  2. فتوکپی از تمام صفحات گذرنامه (تمام صفحاتی که اطلاعاتی در آن درج شده، مهر خورده و یا ویزا دارند.)
  3. فتوکپی از صفحات اول و دوم شناسنامه متقاضی، پدر، مادر ایشان و در صورت تاهل همسر
  4. در صورت تقاضا برای ویزای تحصیلی، ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات
  5. ترجمه هرگونه مدرک ورزشی، هنری، حرفه ای، موسیقی و به خصوص زبان
  6. مبلغ قرارداد که توسط دفتر محلی به متقاضی اعلام می گردد