Home‎ > ‎سایت فارسی‎ > ‎

مهاجرت

صفحه اصلی | آموزش |  خدمات | گالری | تماس با ما | درباره ما | نمایندگی ها


اقامت ، تحصیل و زندگی در انگلستان :                                                                       کاتالوگ فارسی

زندگی در انگستان برای افرادی که صرفاً به قصد کار به این کشور وارد می شوند تجربه ای دلپذیر و ارزشمند است. افراد مقیم در بریتانیا از استاندارد بالای زندگی، آموزش و سرگرمی برخوردار می باشند. نظام آموزشی، استانداردهای تدریس، و دستاوردهای دانشجویان بریتانیا از جایگاه والائی در جهان برخوردار می باشند. دانشگاهها و دیگر موسسات آموزش عالی آن کشور شهرت جهانی دارند.

 همچنین سیستم بهداشت انگلستان، که با سرمایه عمومی ایجاد شده، می کوشد همگام با بخش خصوصی در حال توسعه مراقبت رایگان به عموم نیازمندان خدمات ارائه دهد. با توجه به نرخ نازل مالیات شخصی شما و کارمندانتان از کلیه منابع لازم جهت بهره مندی کامل از امکانات زندگی در بریتانیا برخوردار خواهید بود.

انگلستان از میراث فرهنگی غنی و متنوعی برخوردار است که 25 مورد آن در فهرست مهمتری آثار میراث فرهنگی جهان ثبت شده است. این موارد از آثار معماری تا سنگ واره های ما قبل تاریخ و از شهرهای زیبا تا سایت های شاخص عصر صنعتی شدن شامل می گردد. 

خلاقیت هنری در انگلستان طی هزاران سال ریشه دوانده و امروزه در قالب جدیدترین رسانه های هنری، فیلم های سینمائی برتر، برنامه های تلویزیونی و نمایش های موزیکال متجلی می گردد.  در عین حال فرصتهای بسیاری نیز فراهم است تا تماشاگر برتری انگلستان در هنرهای قدیمه، از قبیل تئاتر، اپرا و باله را نه تنها در شهر لندن بلکه در سراسر کشور را نظاره گر باشیم.

 برخی واقعیت ها در نظر اول ممکن است تعجب بیننده را برانگیزد. مراجعه به کتابخانه های عمومی در انگلستان بیش از رفتن به سینما متداول است و تعداد بیشتری از افراد به جای رفتن به پارکهای سرگرمی و کنسرت های پاپ به دیدار از موزه ها می پردازند.  لیکن میزان شگفت زدگی زمانی که منابع فرهنگی انگلستان در نظر گرفته شود، تخفیف می یابد.  موزه تاریخ طبیعی به تنهائی از 70 میلیون گونه زیستی برخوردار است و موزه بریتانیا یکی از مشهورترین موزه های جهان بشمار می رود.  Tate Modern  نیز یکی از جدیدترین گالریهائی است که اخیراً به جمع کثیر گالریهای هنری انگلستان پیوسته و با استقبال بسیاری نیز روبرو شده است.  مجموعه های نفیس کتابخانه بریتانیا نه تنها محققان و اندیشمندان بلکه هر کس را که از ذهنی پویا برخوردار باشد به خود جلب می کند.

فرهنگ معماری این کشور را قصرهای قرون وسطائی که کماکان استوار باقی مانده است تا ساختمانهای تجاری مدرن تشکیل می دهد.  در انگلیس به تنهائی بالغ بر 370000 ساختمان، 19000 بنای یادبود و 8000 حوزه حفاظت شده به ثبت رسیده است. اتباع انگلستان به پرورش جسم خود نیز همانند روح توجه دارند و امکان انجام فعالیت های ورزشی در سطوح مختلف به صورت گسترده فراهم می باشد. مجموعه ای از امکانات ورزشی قابل استفاده عموم با قیمت مناسب توسط مسئولین محلی فراهم شده و در عین حال تعداد باشگاهها و ورزشگاههای خصوصی نیز رو به افزایش است و زمین های مخصوص بازی گلف بسیاری در سراسر انگلستان در اختیار علاقمندان قرار دارد.

 برای آنکه آسان تر بتوانید تجدید قوا نموده، انرژیهای از دست رفته را باز یابید، می توانید از میلیونها انگلیسی که تعطیلات خود را در دامان طبیعت زیبای انگلستان، از کوهها و دریاچه های تماشائی تا تپه هایی باشیب ملایم، جنگل های بدیع تا سواحل شنی با دسترسی آسان سپری می کنند، پیروی کنید. انگلستان با برخورداری از طیف گسترده ای از فعالیت های متنوع اعم از پیاده روی، کوه نوردی، ورزشهای آبی، سفرهای رودخانه ای با قایق و بازدید از قصرها، ساختمان های با شکوه ذخائر طبیعی و پارکهای تفریحی می تواند نظر تمام سلیقه ها و علائق را تأمین نماید.

 اهمیت دریافت مشاوره:

با بررسی تمام نکات ارائه شده در این سامانه اینترنتی و با کمی تأمل به راحتی می توان دریافت که مراحل انتخاب مسیر زندگی و تضمین موفقیت در آن بسیار حساس بوده و نمی توان در آن ریسک نمود. 

بنابراین استفاده از مشاوره صحیح  و بر گرفتن از اطلاعات و تجربیات حرفه ای می تواند تا میزان بسیار زیادی بر احتمال موفقیت شما متقاضیان عزیز بیفزاید.

 این موسسه طی بیش از یک دهه خدمات پرافتخار خود به بیش از شش هزار متقاضی کمک کرده تا در مراحل زندگی خود صحیح تر و دقیق تر قدم بردارند.  ما بدین وسیله از تمامی علاقمندان کسب علم و یا سفر به خارج از کشور دعوت می کنیم تا به ما اجازه دهند که در این امر مهم آنها را یاری دهیم و با استفاده از مشاورین مجرب و با تجربه این موسسه ایمنی بیشتری در مسیر تعلیم، تعلم، و مهاجرت شما ایجاد کنیم.