Home‎ > ‎سایت فارسی‎ > ‎

نمایندگی ها

با عرض احترام و تشکر از ابراز علاقمندی شما همکار گرامی در اخذ نمایندگی موسسه فرهنگی نیوتن، بدین وسیله به عرض میرساند که واگذاری نمایندگی های فعال در شهرستان های ایران تا قبل از تابستان 1391 اعمال خواهد شد.  بزودی اطلاعات جامع در این راستا اعلام خواهد شد و فهرستی از شهرستانهای مجاز از طریق همین سایت و یا از طریق دفتر مرکزی در دسترس تمامی متقاضیان ارجمند قرار خواهد گرفت.

قدر مسلم سیاست گذاریهای این موسسه ایجاب میکنند تا متقاضیانی برای این امر برگزیده شوند که واجد شرایط خاصی باشند، من جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

v      وضعیت و امکانات محیط کاری

v      مرتبط بودن فعالیت فعلی ایشان با عملکرد موسسه نیوتن

v      تخصصهای کادر شرکت متقاضی

v      سابقه کاری ایشان

نحوه کار بدین صورت خواهد بود که بسته به شهرستان مورد نظر مبلغی بعنوان حق عضویت توسط متقاضیان پرداخت خواهد شد تا ایشان بتوانند از اسم و امکانات این موسسه بهرمند شوند.  بعد از ثبت شدن دوره هایی در راستای عملکرد صحیح برگذار خواهد شد تا نمایندگان با توان، علم، و پشتیبانی دقیق به کار خود ادامه دهند.

طبیعتاً حق عضویت بسته به کشش هر شهرستان متفاوت خواهد بود.  فهرست دقیق این موارد بعداً در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که نمایندگان این موسسه از در آمدهای بالایی برخوردار خواهند شد زیرا که این موسسه یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین موسسات مشاوره در ایران می باشد و بطوری کار طراحی خواهد شد که قسمت اعظم خدماتی که از طریق نمایندگی ها باید به مشتریان عرضه شود توسط دفاتر اصلی موسسه انجام خواهد پذیرفت، بنا بر این نمایندگی ها خواهند توانست تا روی جذب بیشتر مشتری دقت کنند. 

ما بطور کلی به پشتیبانی مستمر و ایجاد درآمد هر چه بیشتر نمایندگی هایمان معتقدیم و می دانیم که ایشان باید از لحاظ اقتصادی موفق باشند تا موجب حفظ اعتبار ارزشمند این موسسه شوند